Ana sayfa

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Çeşitli Marka Madencilerinin Temini
2017 yılında kurulan Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd. Antminer, Innosilicon, Whatsminer, Goldshell madenci, Strong U ve diğer marka madenci satışlarında uzmanlaşmıştır.

Sevkiyat Öncesi 100% Muayene
Ödemeniz %100 güvenli ve güvenlidir.Madencilik, destek satışı veya barındırma hizmetiniz için hepsi bir arada çözüm.Her madenci, gönderilmeden önce tüm madencilerin iyi çalıştığından emin olmak için gönderilmeden önce denetlenecektir.Zamanında satış sonrası müşteri hizmetleri ve profesyonel teknik destek, müşterileri memnun eder.Dünyanın en büyük madenci pazarlarından birine sahip olan Shenzhen'de bulunuyoruz.Çin madenci pazarındaki en iyi inceleme madenci tedarikçisi biziz.

120 Ülkeye İhracat
Dünyada 120'den fazla ülkeye ihracat yaptık ve 1.000.000'dan fazla madenci yurtdışına sevk edildi.Ayrıca madencilerin testleri ve stokları için Sichuan, Xinjiang ve Guangdong Eyaletinde 3 depomuz var.Gümrükleme deneyimi, satış sonrası yetenekler, hızlı teslimat ve iyi hizmet konusunda çok fazla deneyime sahibiz.

Bugün Bizimle Çalışın
Madencilik makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen şimdi bizimle iletişime geçin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd, Shenzhen'de bulunan 2017 yılında kurulmuş, bağımsız ürün geliştirme tasarımı ve satış yeteneklerine sahip bir yüksek teknoloji şirketidir.Yıllardır madenci ticaretine kendimizi adadık, ana pazarımız denizaşırı ülkeler, madenciler ve madenci parçaları ticareti işinde, ayrıca Ruassia, Kazakistan, Amerika ve Kanada'da çiftliklerimiz var.

 

Shenzhen HundredCoin Technology Co, Ltd Şirket Profilikripto para madenciliği donanımı ve aksesuarları sağlayın, madencilik çiftliği tesisi kurulumuna yardımcı olun, profesyonel madenci barındırma hizmetlerine sahiptir. Onestop Mining platformu aracılığıyla, makine satın alma, barındırma, madencilik havuzu, hashrate, para birimi takdiri, para ödünç verme, para birimi ölçümü dahil olmak üzere tek elden hizmetler alacaksınız. , döviz ticareti, müşterilerin finansal güvenliğini sağlamak için, seçkin müşteri yöneticileri, müşterilere profesyonel güvenlik hizmetleri sunmak.
Çin Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd Shenzhen HundredCoin Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : antminer,whatsminer,innosilikon,avalon,enit

No. Çalışanları : 10~20

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 50% - 60%